Newsy Biografia Info Dyskografia Teksty Video Galeria Forum Download

The Veronicas w Billboard live oraz BuildNYC
28 Czerwca 2019 18:30
Napisała: Olina, Tagi: wywiad, prasa

Komentarze (0)
The Veronicas odwiedziły wczoraj Nowy Jork, gdzie spędziły pracowity dzień promując nadchodzące projekty podczas dwóch serii wywiadów na żywo: pierwszym dla Billboard Live, drugim zaś - dla popularnego Build Series.
Bliźniaczki rozmawiały m.in. o ich, trwającej właśnie, mini-trasie po amerykańskich paradach równości, programie reality-show, który obecnie kręcą dla MTV oraz, co najważniejsze, czwartym krążku. Jess i Lisa wciąż zapowiadają wydanie nowego albumu jeszcze w tym roku. Nowy singiel, zatytułowany "Life of the party" ma ukazać się za około miesiąc. W piosence ma udzielać się Allday, z którym właśnie wydały "Restless". Co ciekawe, nie tylko jego zaprosiły do współpracy nad płytą. The Veronicas zdradziły, że różnych artystów będziemy mogli usłyszeć w aż ponad połowie piosenek.

W obu transmisjach Jess i Lisa zaśpiewały po trzy utwory: "Think of Me" - z nowymi wersami z remixu "Gucci Wallpaper", "You Ruin Me" oraz "Untouched". W akustycznym secie towarzyszyli im dobrze znani fanom Rob Guariglia (grał z zespołem do 2007 roku) oraz Sherman.

Wywiad dla Billboard znajdziecie TUTAJ. Build Series dostępne z kolei tutaj: WYWIAD & WYSTĘP.

Dostępny jest również inny, ponad 20-minutowy, wywiad z Jess i Lisą, dostępny POD TYM ADRESEM.Premiera video do Restless
26 Czerwca 2019 10:08
Napisała: Olina, Tagi: inne

Komentarze (0)


Oficjalne remixy Think of Me + Jess w klipie Badflower
17 Czerwca 2019 18:41
Napisała: Olina, Tagi: inne

Komentarze (0)


W ubiegły piątek The Veronicas wypuściły zestaw remixów ostatniego singla "Think of Me". W składance, której możecie posłuchać TUTAJ, znajduje się 6 wersji utworu. W jednej z nich, Gucci Wallpaper, można usłyszeć alternatywną wersję tekstu.

Ponadto, zaprzyjaźniony z bliźniaczkami zespół Badflower zadebiutował videoklip do utworu "Promise Me", w którym pojawia się Jess. Teledysk nakręcono w zeszłym roku. Do obejrzenia poniżej:

The Veronicas gościnnie w utworze Allday
08 Czerwca 2019 13:34
Napisała: Olina, Tagi: inne

Komentarze (2)


W zeszłym roku pisaliśmy o tym, że The Veronicas nawiązały współpracę z australijskim artystą o pseudonimie Allday. Wczoraj owoce tej pracy niespodziewanie ujrzały światło dzienne. Allday wypuścił utwór o tytule "Restless", w którym można usłyszeć bliźniaczki. Niestety kawałek nie jest dostępny na polskim Spotify.

Ponadto, artyści wzięli udział w muzycznej sesji dla Triple J, podczas której oprócz nowej piosenki zagrali również cover utworu "Big Yellow Taxi" Joni Mitchell. To oraz wywiad możecie obejrzeć poniżej:Dodatkowo The Veronicas opublikowały krótkie nagranie zza kulis kręcenia klipu do "Think of Me". Video możecie obejrzeć TUTAj.

Czytaj dalej...

The Veronicas we własnym reality show
05 Maja 2019 19:01
Napisała: Olina, Tagi: telewizja

Komentarze (0)


W niedawnym wywiadzie dla magazynu Stellar, padły słowa zapowiadające współpracę bliźnaczek z MTV w celu ponownego wypromowania zespołu na całym świecie. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że nie obietnica ta nie była pusta. The Veronicas właśnie zapowiedziały kręcony przez MTV reality show ze swoim udziałem o roboczym tytule "Jess & Lisa: The Veronicas". Program ma ukazać się jeszcze w tym roku - prawdopodobnie w okolicach premiery ich nadchodzącego albumu - i będzie emitowany przez MTV w aż 180 krajach. Krótki zwiastun możecie zobaczyć poniżej.


Premiera: videoklip do Think of Me
03 Maja 2019 10:48
Napisała: Olina, Tagi: video, czwarty album

Komentarze (1)


Think of Me na żywo w TRL
27 Kwietnia 2019 13:29
Napisała: Olina, Tagi: telewizja

Komentarze (0)


<< Poprzednia 2 z 66 Następna >>