Newsy Biografia Info Dyskografia Teksty Video Galeria Forum Download

The Veronicas gościnnie w utworze Allday
08 Czerwca 2019 13:34
Napisała: Olina, Tagi: inne

Komentarze (2)


W zeszłym roku pisaliśmy o tym, że The Veronicas nawiązały współpracę z australijskim artystą o pseudonimie Allday. Wczoraj owoce tej pracy niespodziewanie ujrzały światło dzienne. Allday wypuścił utwór o tytule "Restless", w którym można usłyszeć bliźniaczki. Niestety kawałek nie jest dostępny na polskim Spotify.

Ponadto, artyści wzięli udział w muzycznej sesji dla Triple J, podczas której oprócz nowej piosenki zagrali również cover utworu "Big Yellow Taxi" Joni Mitchell. To oraz wywiad możecie obejrzeć poniżej:Dodatkowo The Veronicas opublikowały krótkie nagranie zza kulis kręcenia klipu do "Think of Me". Video możecie obejrzeć TUTAj.

Czytaj dalej...

The Veronicas we własnym reality show
05 Maja 2019 19:01
Napisała: Olina, Tagi: telewizja

Komentarze (0)


W niedawnym wywiadzie dla magazynu Stellar, padły słowa zapowiadające współpracę bliźnaczek z MTV w celu ponownego wypromowania zespołu na całym świecie. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że nie obietnica ta nie była pusta. The Veronicas właśnie zapowiedziały kręcony przez MTV reality show ze swoim udziałem o roboczym tytule "Jess & Lisa: The Veronicas". Program ma ukazać się jeszcze w tym roku - prawdopodobnie w okolicach premiery ich nadchodzącego albumu - i będzie emitowany przez MTV w aż 180 krajach. Krótki zwiastun możecie zobaczyć poniżej.


Premiera: videoklip do Think of Me
03 Maja 2019 10:48
Napisała: Olina, Tagi: video, czwarty album

Komentarze (1)


Think of Me na żywo w TRL
27 Kwietnia 2019 13:29
Napisała: Olina, Tagi: telewizja

Komentarze (0)


Think of Me już jest!
29 Marca 2019 10:13
Napisała: Olina, Tagi: czwarty album

Komentarze (3)


Nowy singiel The Veronicas nareszcie ujrzał światło dzienne. Utwór, który ma promować czwarty album bliźniaczek, jest dostępny do odsłuchania na ich oficjalnym kanale YT oraz - oczywiście - na platformach SPOTIFY i APPLE MUSIC. Miłego słuchania!

Think of Me: premiera 29.03.2019
25 Marca 2019 18:48
Napisała: Olina, Tagi: czwarty album

Komentarze (0)


Oczekiwanie powoli dobiega końca. The Veronicas oficjalnie zapowiedziały, że ich najnowszy singiel, utwór o tytule "Think of Me", ukaże się już w ten piątek.
Przy okazji wydania nowej piosenki Sony Music ogłosili kampanię, w której można wygrać ekskluzywne zdjęcia z planu videoklipu (kręconego w zeszły weekend w Nowej Zelandii) z autografami bliźniaczek. Wystarczy wypełnić formularz na TEJ STRONIE.Wywiad i sesja dla magazynu Stellar
24 Lutego 2019 01:15
Napisała: Basia, Tagi: wywiad, zdjęcia, czwarty album

Komentarze (0)
Premiera nowej muzyki The Veronicas zbliża się wielkimi krokami, więc samych sióstr w mediach także jest jakby trochę więcej.
W najnowszym wydaniu magazynu Stellar bliźniaczki udzieliły obszernego wywiadu, w którym opowiedziały o minionych kilku bardzo trudnych latach, niespodziewanych rodzinnych tragediach, miłosnych wzlotach i upadkach oraz o zaskakującym oziębieniu stosunków, które prawie wykoleiło ich karierę.

Nie zabrakło również nowych informacji dotyczących czwartego albumu zespołu.
Okazuje się, że "Without You", utwór z wideo, które bliźniaczki opublikowały nieco ponad tydzień temu, nie będzie nowym singlem, który usłyszymy w marcu. Portal The Daily Telegraph donosi, że pierwszym singlem promującym nowy krążek, który bliźniaczki mają nadzieję wydać do połowy 2019 roku, jest piosenka "Think Of Me". Na nowym krążku pojawią się utwory, które powstały we współpracy z Mallrat oraz Allday.

Rozmowa z The Veronicas dostępna jest również na stronie The Daily Telegraph. W najbliższym czasie umieścimy na stronie pełne tłumaczenie artykułu.
Na potrzeby wywiadu Lisa i Jess wzięły udział w sesji zdjęciowe, której efekty możecie zobaczyć w naszej galerii. Autorem zdjęć jest Georges Antoni.<< Poprzednia 2 z 66 Następna >>