Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Newsy Biografia Info Dyskografia Teksty Video Galeria Forum Download

Garść informacji: Nickelodeon's Slimefest + sesja dla Flaunt Magazine + autorska linia kosmetyków?
04 Sierpnia 2015 17:38
Napisała: Olina, Tagi: inne

Komentarze (0)


Jak wszyscy zapewne zauważyli, w świecie The Veronicas nastała cisza. Główną przyczyną zastoju była z pewnością decyzja o anulowaniu trasy Sanctified Tour po Stanach Zjednoczonych. Lukę w planach bliźniaczki wypełniły lecąc do Australii i wchodząc do studia nagraniowego, gdzie powoli zaczęły się prace nad nowym materiałem. Można się domyślać, że brak amerykańskiego tournee wpłynął również na inne sprawy związane z karierą Jess i Lisy, dlatego poniżej prezentujemy listę najważniejszych i najciekawszych nowinek z ostatnich tygodni:

- wszyscy wciąż zadają pytania odnośnie wydania wersji deluxe trzeciego albumu. Ostatnia wersja odpowiedzi od Origliasso brzmi: grudzień 2015.
- wciąż brak informacji odnośnie trasy po Europie, która miała odbyć się na przełomie lata/jesieni. Nic jednak nie wskazuje na to, żeby miała dojść do skutku.
- Jess i Lisa zostały zaproszone jako goście marszu w sprawie równouprawnień dla par tej samej płci. Impreza ma odbyć się 8 sierpnia w Brisbane.
- The Veronicas zagrają podczas festiwalu Nickelodeon's Slimefest, który odbędzie się 25 i 27 sierpnia w Sydney i Melbourne (link).
- zespół wystąpi także podczas jednego ze specjalnych rejsów P&O Cruise. 9-dniowa podróż z Sydney do Nowej Kaledonii rozpocznie się 25 listopada. (link).
- bliźniaczki pojawiły się w magazynie Flaunt. Zdjęcia autorsta Iana Morrisona możecie zobaczyć TUTAJ.
- z ciekawostek, Jess wspomniała na swoim koncie na twitterze, że razem z Lisą pracują nad własną linią wegańskich kosmetyków.Amerykańska część sanctified Tour odwołana
16 Czerwca 2015 20:34
Napisała: Olina, Tagi: inne

Komentarze (5)


The Veronicas już w ten weekend mieli ruszyć z serią koncertów po Stanach Zjednoczonych. Jak się przed chwilą okazało, trasa została odwołana. Oto, co bliźniaczki napisały na oficjalnym facebooku zespołu:

W związku z technicznymi problemami z systemami pozakrajowych paszportów i wiz z Amerykańskiego Departamentu Stanowego Biura Spraw Konsularnych, członkowie naszego zespołu byli niezdolni do uzyskania aktualnych wiz, które są niezbędne przy ich lotach z Australii do Ameryki w celu grania tutaj koncertów. To zmusza nas do anulowania amerykańskiej odnogi naszej trasy Sanctified Tour, która miała rozpocząć się w ten weekend w Chicago.
Po rozpatrzeniu każdego możliwego rozwiązania, jesteśmy z wielkim smutkiem zmuszeni do odwołania wszystkich dat.
Przepraszamy za rozczarowanie, nikt bardziej nie rozumie jak się teraz czujecie oprócz nas.
Obiecujemy, że zrobimy wszystko by przełożyć koncerty jak szybko się da.
Kochamy was, jesteście dla nas całym światem, dziękujemy za stanie przy naszym boku.
Zwroty są dostępne w punktach sprzedażny biletów.

Jessica & Lisa Marie X
Specjalna wiadomość od Jess na temat zdrowia
09 Stycznia 2015 14:22
Napisała: Olina, Tagi: teksty/tłumaczenia, inne

Komentarze (10)


Jako osoba, która nie wzbrania się przed konfrontacją i kontrowersyjnych tematów, chciałabym odnieść się do tematu ZDROWIA, zwłaszcza, że tak wielu z was lubi na Facebooku komentować te sprawy oraz naszą wagę, w odniesieniu do tego "co jest zdrowe". Jestem otwarta na rozmowę. I wierzę, że POWINNA się odbyć, tak, bym mogła zmienić ją w realne postrzeganie rzeczy.

Zazwyczaj ignoruję komentarze do pewnego stopnia, ale dzisiaj ktoś wystawił opinię, która bardzo mnie zainspirowała (rozzłościła?) do napisania tego postu. Komentarz mówił o tym, że nasza obecna waga zachęca młodych ludzi do zaburzeń żywieniowych. To niezmiernie niesprawiedliwy osąd.

Zacznę od tego, że zawsze byłam mała.
Moja mama będąc w naszym wieku musiała konsultować się z dietetykiem, bo była naturalnie szczupła. Była obserwowana przez cały okres ciąży, bo trudno jej organizmowi jest podtrzymać wagę. Jej naturą jest bycie szczupłą i drobną. Ma 152 cm wzrostu.
Więc tak szczerze, nigdy nie dorastałam z przekonaniem, że zdrowie równa się danemu numerowi.
Rozumiem, że większość ludzi przekłada numer na zdrowie/szczęście. Byli nauczeni i przekonywani przez popkulturę oraz magazyny, że wyznacznikiem zdrowia jest cyfra na skali. I gdy już ją osiągniesz, zyskujesz te wszystkie magiczne rzeczy w życiu. Szczęście i zdrowie zalicza się do jednych z nich.
Nie zgadzam się z tym. To RÓWNOWAGA jest tym, co wiąże się ze zdrowiem. Fizyczna, mentalna i emocjonalna równowaga. I gdy już żyjesz takim zbalansowanym życiem, dopiero wtedy następują magiczne rzeczy. ZDROWIE i SZCZĘŚCIE są na szczycie tej listy.

Zdrowie i żywienie są czymś, co bardzo mnie pasjonuje. Zainteresowałam się tym szczególnie w czasie, gdy zmagałam się z poważnymi problemami ze zdrowiem i trawieniem, które były wynikiem trwającej latami, niezbilansowanej diety i ciągłym podróżowaniem. Było to, gdy przekroczyłam 20. Byłam chora cały czas. Chora. A tak się składa, że to przeciwieństwo bycia zdrowym.

Nazywanie mnie niezdrową nie jest mi obce. Byłam tak niesłusznie nazywana przez brukowce i magazyny przez cały okres mojej kariery. Znałam osoby z zaburzeniami odżywiania, a w tym przemyśle ludzie łatwo ulegają presji przymusu wyglądania w dany sposób.
Tacy ludzie mogą rozwinąć chorobę psychiczną, jaką jest anoreksja. Lub popaść w problemy żywieniowe. Czasami też dopada ich depresja, gdy poświęcają swoją esencję życiową i piękno dla numeru na skali i porzucają poczucie własnej wartości. Ci ludzie może i są chudzi, ale cierpią każdego dnia.

Co ciekawe, ludzie wciąż porównują nas do tego, jak wyglądałyśmy w 2005 roku, gdy zadebiutowałyśmy.
Czasy debiutu były zaraz po tym, jak przez ponad rok samotnie mieszkałyśmy w USA, kończąc "The Secret Life of...". To znaczyło, że potrafiłyśmy jeść gumiaki na obiad każdej nocy, popijając to piwem i nie było nikogo, żeby nam tego zabronić. To znaczyło, że odbywałyśmy nocne wycieczki do Taco Bell o 2:00, balowałyśmy i mało spałyśmy. Byłyśmy definicją nadmiernie niezdrowego stylu życia.
A gdy dorastałyśmy, ten tryb był dodatkowo podkręcany przez życie w TRASIE i darmowy alkohol każdego wieczora w miejscach, gdzie grałyśmy koncerty, a także przez jadłodajnie z burgerami, które pochłaniałyśmy. Góry pączków z Crispy Kremes poprawiały nam nastrój, gdy po raz kolejny dopadało nas chore gardło.
[Do tego] bezustanny stres i bójki, bo brak prawdziwej równowagi sprawiał, że mogłyśmy wyżyć się na sobie nawzajem.
Ale gdy spytasz kogoś z zewnątrz, to właśnie wtedy "The Veronicas wyglądały najzdrowiej". Jakiś żart.

Byłam na dnie, nie dałam rady przetrwać tygodnia bez złapania grypy, lub bycia na lekach na infekcję gardła. Mój system immunologiczny przestał działać i nie miał już żadnych rezerw, żeby się leczyć. Było za późno na to, żeby myśleć, że wprowadzenie jarmużu [do diety] mogło coś pomóc.

Poznałam kogoś, kto powiedział mi, żeby zejść na ziemię i przekonał mnie do poważnego zainteresowania się chińską medycyną i leczeniem organizmu "prawdziwym" jedzeniem - jako przeciwieństwo ciągłego szprycowania się lekami, które, jak teraz o tym myślę, wcale nie leczyły.

Przestałam brać pigułki, wprowadziłam do diety świeżą żywność, dużo zdrowych węglowodanów, pozbyłam się gotowego żarcia, napojów gazowanych i fast foodów. Zaczęłam jeść fermentowaną żywność, super foods, probiotyki i suplementy. Zaczęłam uprawiać jogę, pić wodę i ziołową herbatę. Nauczyłam się dawać sobie czas i medytować. Nigdy więcej nie ruszyłam gazowanego picia. I wiecie co nastąpiło? Moje ciało stało się SILNIEJSZE, nie słabsze, mój tyłek zrobił się większy (taaak), a mój brzuch – płaski. Umysł się oczyścił, stres minął, ŻADKO kiedy choruję, nawet kiedy przeprawiam się przez te wszystkie lotniska, gdy mało śpię, czy gdy zmagam się z różnymi strefami czasowymi i klimatycznymi. Mój organizm sam osiągnął równowagę!

Teraz jestem szczęśliwa i zdrowa. Wciąż szczupła, tak. Ale zawsze taka byłam. A za to nie zawsze byłam zdrowa.
I wiecie co jeszcze? Jestem DUMNA z tego, że mam możliwość inspirowania młodych ludzi do nabrania nowego zrozumienia czym są zdrowie i równowaga!
[Dumna z tego, że] mogę nauczyć ich podejmowania wspaniałych decyzji. Jedzenia tego, co napędza ich ciała, nie tego, co wpycha nam telewizja, żeby nam dogodzić. Kochania siebie, traktowania ciał jak świątynie, nie pozwalania, aby społeczeństwo, popkultura (lub ty) dyktowały im, co jest dla nich dobre.
Każde ciało jest inne. Nigdy nie będę Kim Kardashian. I nigdy nie będę wysoką supermodelką. Niektórzy ludzie nigdy nie będą mieli mojej figury. Ale nie jesteśmy po to, by porównywać naszej życiowej siły do tego, jak wglądają inni. Nasza siła zależy od NASZYCH wyborów. A ja wybieram szczęście, zdrowie, równowagę i uczciwość.
Życzę tego wam wszystkim.

J
Urodziny bliźniaczek / Świąteczne nagrania od Sony
25 Grudnia 2014 23:29
Napisała: Basia, Tagi: prywatne, inne

Komentarze (0)
Dzisiaj swoje urodziny obchodzą Jessica i Lisa! Bliźniaczki Origliasso świętują 30 urodziny i mimo, że w Australii od kilku godzin jest już 26 grudnia, życzymy im wszystkiego najlepszego! :)


Siostry pojawiły się krókich nagraniach od wytwórni Sony o świątecznej tematyce. Na jednym możemy dowiedzieć się jak bliźniaczki spędzają Święta, a na innym przekonać się jak dobrze bliźniaczki znają teksty świątecznych piosenek.Garść informacji: klip do "If You Love Someone" + nowa kampania PETA
10 Grudnia 2014 13:49
Napisała: Olina, Tagi: wywiad, zdjęcia, inne

Komentarze (0)
W świecie The Veronicas nie przestaje się dziać. Dzisiaj Jess i Lisa powróciły na plan klip "If You Love Someone" w celu dokręcenia kilku scen. Obraz do drugiego singla ma pojawić się już w przyszłym tygodniu. Pod tym linkiem znajdziecie materiał zza kulis nowego teledysku.

Ponadto, na stronie PETA2 opublikowany został niewielki artykuł dotyczący walki z przemysłem futrzanym oraz produkcją ubrań z wykorzystaniem wełny, angory i innych materiałów pochodzenia zwierzęcego. Kampanii towarzyszy plakat z Jess i Lisą opatrzony hasłem "Caged. Deprived. Skinned alive. Don't wear fur or fur trim". Jest to niepublikowane wcześniej zdjęcie z sesji, w której bliźniaczki wzięły udział ponad 4 lata temu.

Na koniec do obejrzenia jeden z ciekawszych wywiadów, jakie The Veronicas udzieliły w ostatnim czasie. Prawie 10-minutowe video do obejrzenia poniżej:

The Veronicas na Aria Awards 2014
01 Grudnia 2014 20:45
Napisała: Fovsaken, Tagi: zdjęcia, video, inne

Komentarze (0)
Jessica i Lisa pojawiły się ostatnio na rozdaniu nagród Aria Awards 2014. Bliźniaczki po 6 latach powróciły na wielkie święto muzyki, by wręczyć nagrodę w kategorii "Best International Act" zwycięzcom - One Direction. W galerii znajdziecie zdjęcia z tego wydarzenia, a linki poniżej odeślą was do wywiadów i filmików z czerwonego dywanu.
Daily Mail Online
ABC
Channel [V]
Wręczanie nagrody
Telstra
Skynews
Daily TelegraphThe Veronicas na gali Sony Music / Zbiór wywiadów
16 Października 2014 19:36
Napisała: Basia, Tagi: radio, telewizja, inne

Komentarze (0)
The Veronicas w zeszły piątek pojawiły się na gali zorganizowanej przez Sony Music, podczas której świętowano 30-lecie Denisa Handlina na stanowisku CEO australijskiego oddziału wytwórni. Bliźniaczki uświetniły galę wykonując swój najnowszy singiel, "You Ruin Me". Oprócz nich na scenie pojawili się także: The Script, Delta Goodrem, Jessica Mayboy i Guy Sebastian. Zdjęcia znajdziecie tutaj.


W ramach promowania nowego singla Lisa i Jess pojawiły się w stacjach radiowych i telewizyjnych, gdzie udzieliły krótkich wywiadów na temat "You Ruin Me" i nie tylko.
Wywiad w 2Day FM Breakfast
Wywiad w programie 'Fitzy and Wippa' (Nova FM)
Take 40: The Veronicas mówią jak to jest być numerem 1
Take 40: The Veronicas o spotkaniu ze Stevenem Tylerem
Take 40: The Veronicas o swoim uwielbieniu dla Johna Farnhama
Wywiad w JOY 94.9
Wywiad w programie The Riff | [V] Music
Wywiad w programie 'Dan & Maz' (Fox FM)
Wideo z "tajnej misji" bliźniaczek programie 'Dan & Maz'


Nie zapomnijcie zaglądać również do naszej galerii, gdzie co chwilę dodajemy ciekawe zdjęcia. :)The Veronicas świętują urodziny Bindi Irwin
26 Lipca 2014 16:42
Napisała: Fovsaken, Tagi: zdjęcia, inne

Komentarze (8)
24 lipca Jess i Lisa wybrały się do Australia Zoo, by razem z Bindi Irwin i jej rodziną świętować 16 urodziny nastolatki. W galerii znajdziecie kilka zdjęć solenizantki w towarzystwie bliźniaczek. Wszystkiego najlepszego Bindi!

Dzień po urodzinach Bindi, Jessica podzieliła się co myśli o córce słynnego łowcy krokodyli.
Wczoraj miałam bardzo wspaniały dzień, bo świętowaliśmy 16 urodziny Bindi Irwin! Każdy kto kiedyś poznał Bindi wie, że ta dziewczyna sprawia, że każdy czuje się niesamowicie doceniony i niezwyciężony w drodze do spełnienia swoich marzeń. Ona jest bardzo łagodną i pełną współczucia duszą, która naprawdę potrafi słuchać. Nie ma odpowiedniejszej osoby, która mogłaby nieść przekaz Steve’a o ochronie dzikiej natury. Bindi niesie jego łaskę poprzez to, co cały czas robi.
Co za zabójcza laska.


Czytaj dalej...

Jess usuwa tatuaże! / Sesja zdjęciowa / Ślub przyjaciółki
12 Maja 2014 20:34
Napisała: Basia, Tagi: zdjęcia, prywatne, inne

Komentarze (10)
Niedawno na Instagramie Jess, jak również i na oficjalnym Facebooku zespołu pojawiła się informacja, że Jessica planuje usunąć swoje tatuaże!


Mam kilka ekscytujących wiadomości!
Ludzie dorastają i zmieniają się podczas swojej podróży przez życie. Jak wielu z was wie, zaczęłam robić sobie tatuaże w wieku 18 lat i przez 6-9 lat miałam ich wiele na ramieniu, kochałam je, zmieniałam, żyłam z nimi, ale wyrosłam z nich. Tak więc jutro MJ Driver Laser Tattoo Removal and Lightening pomoże mi rozpocząć podróż w celu ich usunięcia, dzięki czemu będę mogła później zastąpić je czymś, co jest obecnie dla mojej duszy bardziej istotne i ruszyć z tym przez życie!
Zamierzam udokumentować to dla wszystkich zainteresowanych procesem usuwania tatuażu i dla tych z Was, którzy są po prostu fanami tatuaży i chcą zobaczyć gdzie mnie to zaprowadzi!
Jestem pewna, że będzie bolało jak cholera, ale jestem bardzo podekscytowana i gotowa na nową sztukę!!
Będziecie trzymać mnie za rękę?
J
XDo naszej galerii dodałyśmy również kilka nowych zdjęć autorstwa Marka Calleji, któe zostały zrobione na początku tego miesiąca w Brisbane, po powrocie bliźniaczek z USA.

Kilka dni temu odbył się ślub jednej z najlepszych przyjaciółek Lisy i Jess, Tanyi. Bliźniaczki były obecne na wieczorze panieńskim, ślubie oraz weselu. Zdjęcia z tej uroczystości możecie znalec w naszej galerii.Belvedere Vodka party
12 Maja 2014 17:44
Napisała: Basia, Tagi: zdjęcia, inne

Komentarze (0)
Na stronie Dailymail.co.uk ukazał się krótki artykuł o wypadzie bliźniaczek na imprezę zorganizowaną przez Belvedere Vodka, która miała miejsce w Brisbane 3 maja. W naszej galerii znajdziecie kilka zdjęć.


Tam dom Twój gdzie serce Twoje: The Veronicas imprezują w Brisbane po podpisaniu umowy z Sony

Rock-popowy duet The Veronicas mógł przywyknąć do życia w wielkim świecie, ale dla bliźniaczek Lisa i Jess Origliasso, 29, milej jest spędzać czas w ich rodzinnym mieście.
Para spędziła wieczór w dziale dla VIP-ów na ekskluzywnej imprezie zorganizowanej przez Belvedere Vodka w nowym lokalu w Brisbane, Black Bird.

Dziewczyny zostały zaproszone na imprezę jako gospodarze i goście specjalni, miały możliwość zabrania ze sobą swoich najbliższych przyjaciół i rodzinę, aby mogli świętować razem z nimi.
"Dom jest tutaj. Miło jest na chwilę wrócić do naszej własnej energii i przestrzeni. W sercu jesteśmy dziewczynami z Brisbane" powiedziała Lisa.

The Veronicas świętowały niedawno zupełnie nowy kontrakt z Sony i ogłoszenie swojego powrotu do przemysłu muzycznego.
Obie dziewczyny wyglądały efektownie, Lisa postawiła na strój w kolorze czerni i bieli - spódniczkę i bluzkę oraz marynarkę z kolekcji Kate Moss dla Topshop, Jess wybrała bordową mini-sukienkę. (...)
<< Poprzednia 2 z 10 Następna >>