Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Newsy Biografia Info Dyskografia Teksty Video Galeria Forum Download

Music Matters Festival // Nowy album w 2017
13 Września 2016 10:48
Napisała: Basia, Tagi: koncert, zdjęcia, inne

Komentarze (0)
Bliźniaczki wystąpiły wczoraj na festiwalu Music Matters w Singapurze. Na scenie towarzyszyli im Michael Paynter oraz Steve Judd. (zdjęcia)

Okazuje się, że piąty krążek The Veronicas nie ukaże się w tym roku. Na początku sierpnia w Londynie i we wrześniu w Sydney bliźniaczki wspominały o tym fanom, a dzisiaj podczas serii wywiadów w Singapurze potwierdziły informację o wydaniu albumu na początku przyszłego roku. Podobno nowy album będziemy mogli usłyszeć w styczniu.Garść newsów
13 Września 2016 10:36
Napisała: Basia, Tagi: koncert, zdjęcia, inne

Komentarze (0)
20 sierpnia Jessica i Lisa wystąpiły na Altitude Ball w Perth, podczas którego zbierane były datki na działalność Royal Flying Doctor Service. Bliźniaczki zagrały tam cover "Hands To Myself" oraz "If You Love Someone". Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

1 września The Veronicas zaśpiewały podczas imprezy 'Be Seen In Melbourne' zorganizowanej przez QMS. Zdjęcia // "Untouched"

City 2 Surf // 14.08.16 (zdjęcia)
North West Festival // 19.08.16 (zdjęcia)
Najciekawsze momenty North West Festival 2016
Sesja zdjęciowa dla Fairfax Media
Zbiórka pieniędzy dla Sea Shepherd Australia (zdjęcia)

2 września Lisa i Jess pojawiły się na otwarciu lokalu pizzeri Fratelli Famous w centrum handlowym Westfield, w Sydney. Podczas tego wydarzenia bliźniaczki miały okazję własnoręcznie zrobić pizzę, czego efekty możecie zobaczyć na zdjęciach w naszej galerii.Jess i Lisa zapowiadają występ w Ulicy Sezamkowej
21 Marca 2016 10:29
Napisała: Olina, Tagi: wywiad, video, inne

Komentarze (2)


Dziś rano Jess i Lisa pojawiły się w programie Today i - jak zapowiadały wcześniej - dołączył do nich specjalny gość ze Stanów - Ciasteczkowy Potwór! Jak się okazuje bliźniaczki niedługo pojawią się gościnnie w jednym z odcinków "Ulicy Sezamkowej". Na potrzeby występu siostry Origliasso nagrały nawet specjalną piosenkę, którą będzie można usłyszeć w programie.
Ponadto The Veronicas zapowiedziały, że nowego singla możemy spodziewać się w drugiej połowie roku. Cały segment do obejrzenia poniżej:

The Veronicas x Sea Shepherd
03 Listopada 2015 17:29
Napisała: Olina, Tagi: video, inne

Komentarze (0)
Jess i Lisa obecnie nagrywają nowy album w Nowym Jorku, ale niebawem mają zamiar wrócić do ojczystej Australii. Bliźniaczki bowiem ogłosiły wczoraj swój ostatni w tym roku koncert - zagrają 22 listopada w Melbourne podczas imprezy Sea Shepherd Australia's Ocean Defence Tour. Wydarzeniu towarzyszy także kampania na rzecz konserwacji i ochrony morskiej przyrody. Z tej okazji The Veronicas umieściły nagranie z ich wizyty na statku Sea Shepherd. Do obejrzenia poniżej.

Czytaj dalej...

The Veronicas dla Rolling Stone + występ w Today Show
18 Sierpnia 2015 16:25
Napisała: Olina, Tagi: video, inne

Komentarze (0)
Powrót akustycznych występów! Tym razem The Veronicas przygotowały akustyczne wersje "Cruel" (wideo powyżej) oraz "You Ruin Me" (do obejrzenia tutaj) dla internetowego serwisu magazynu Rolling Stone. Bliźniaczkom towarzyszyli Sherman oraz, grający z zespołem do 2007 roku, Robbie Guariglia.

"Cruel" zdaje się być radosną, letnią popową nutą, ale jeśli wsłucchasz się w tekst, zauważasz, że mówi o złamanym sercu. Jest trochę mroczna i pokręcona - jak my.


Z kolei do powrocie do ojczystej Australii, zespół postanowił odwiedzić studio programu sniadaniowego Today Show. Występ z "You Ruin Me" znajdziecie do obejrzenia TUTAJ.The Veronicas na Rally for Marriage Equality
10 Sierpnia 2015 11:24
Napisała: Olina, Tagi: inne

Komentarze (0)
W zeszłą sobotę Jess i Lisa pojawiły się na marszu na rzecz otrzymania przez osoby tej samej płci praw do zawarcia małżeństwa. Bliźniaczki przygotowały krótką mowę, którą możecie obejrzeć poniżej. Siostry Origliasso tą samą treść przekazały również w liście otwartym, skierowanym do premiera Australii, Tony'ego Abbotta.

Tłumaczenie fragmentu przemówienia:

Nasza generacja stoi na rozdrożu i, chociaż trudno mi to mówić, Australia wciąż niestety stoi za resztą.
Prawo pozwalające na złączenie się dwóch dusz jakiegokolwiek odcienia czy kontrastu, nigdy nie powinno być zakazywane przez jakąś banalną i archaiczną ustawę.
Teraz jest dla nas czas aby podnieść głos; aby kopać i wołać o prawa człowieka. Czas aby móc być sobą. Mówiąc prościej, dziś stoimy ramię w ramię z tymi, których kochamy, zjednoczeni w celu przesłania wiadomości dla tego wspaniałego narodu, że jesteśmy tu by uczynić z niego lepszy kraj.
Jesteśmy tu dla miłości, czystej i prostej. To, kogo kochasz, nie jest interesem rządu.

Wróciłyśmy właśnie ze Stanów Zjednoczonych, gdzie małżeństwo osób tej samej płci zostało zalegalizowane we wszystkich 52 stanach.
Ustalenia rządu mają ogromną moc i wpływ, dlatego tu dziś stoimy - Premierze Tony Abbott, to już nie jest pytanie o samą rzecz równouprawnienia małżeńskiego - to pytanie o to, kiedy te równouprawnienia otrzymamy. A jest to teraz rzeczą nieuchronną.


Czytaj dalej...

Garść informacji: Nickelodeon's Slimefest + sesja dla Flaunt Magazine + autorska linia kosmetyków?
04 Sierpnia 2015 17:38
Napisała: Olina, Tagi: inne

Komentarze (0)


Jak wszyscy zapewne zauważyli, w świecie The Veronicas nastała cisza. Główną przyczyną zastoju była z pewnością decyzja o anulowaniu trasy Sanctified Tour po Stanach Zjednoczonych. Lukę w planach bliźniaczki wypełniły lecąc do Australii i wchodząc do studia nagraniowego, gdzie powoli zaczęły się prace nad nowym materiałem. Można się domyślać, że brak amerykańskiego tournee wpłynął również na inne sprawy związane z karierą Jess i Lisy, dlatego poniżej prezentujemy listę najważniejszych i najciekawszych nowinek z ostatnich tygodni:

- wszyscy wciąż zadają pytania odnośnie wydania wersji deluxe trzeciego albumu. Ostatnia wersja odpowiedzi od Origliasso brzmi: grudzień 2015.
- wciąż brak informacji odnośnie trasy po Europie, która miała odbyć się na przełomie lata/jesieni. Nic jednak nie wskazuje na to, żeby miała dojść do skutku.
- Jess i Lisa zostały zaproszone jako goście marszu w sprawie równouprawnień dla par tej samej płci. Impreza ma odbyć się 8 sierpnia w Brisbane.
- The Veronicas zagrają podczas festiwalu Nickelodeon's Slimefest, który odbędzie się 25 i 27 sierpnia w Sydney i Melbourne (link).
- zespół wystąpi także podczas jednego ze specjalnych rejsów P&O Cruise. 9-dniowa podróż z Sydney do Nowej Kaledonii rozpocznie się 25 listopada. (link).
- bliźniaczki pojawiły się w magazynie Flaunt. Zdjęcia autorsta Iana Morrisona możecie zobaczyć TUTAJ.
- z ciekawostek, Jess wspomniała na swoim koncie na twitterze, że razem z Lisą pracują nad własną linią wegańskich kosmetyków.Amerykańska część sanctified Tour odwołana
16 Czerwca 2015 20:34
Napisała: Olina, Tagi: inne

Komentarze (5)


The Veronicas już w ten weekend mieli ruszyć z serią koncertów po Stanach Zjednoczonych. Jak się przed chwilą okazało, trasa została odwołana. Oto, co bliźniaczki napisały na oficjalnym facebooku zespołu:

W związku z technicznymi problemami z systemami pozakrajowych paszportów i wiz z Amerykańskiego Departamentu Stanowego Biura Spraw Konsularnych, członkowie naszego zespołu byli niezdolni do uzyskania aktualnych wiz, które są niezbędne przy ich lotach z Australii do Ameryki w celu grania tutaj koncertów. To zmusza nas do anulowania amerykańskiej odnogi naszej trasy Sanctified Tour, która miała rozpocząć się w ten weekend w Chicago.
Po rozpatrzeniu każdego możliwego rozwiązania, jesteśmy z wielkim smutkiem zmuszeni do odwołania wszystkich dat.
Przepraszamy za rozczarowanie, nikt bardziej nie rozumie jak się teraz czujecie oprócz nas.
Obiecujemy, że zrobimy wszystko by przełożyć koncerty jak szybko się da.
Kochamy was, jesteście dla nas całym światem, dziękujemy za stanie przy naszym boku.
Zwroty są dostępne w punktach sprzedażny biletów.

Jessica & Lisa Marie X
Specjalna wiadomość od Jess na temat zdrowia
09 Stycznia 2015 14:22
Napisała: Olina, Tagi: teksty/tłumaczenia, inne

Komentarze (10)


Jako osoba, która nie wzbrania się przed konfrontacją i kontrowersyjnych tematów, chciałabym odnieść się do tematu ZDROWIA, zwłaszcza, że tak wielu z was lubi na Facebooku komentować te sprawy oraz naszą wagę, w odniesieniu do tego "co jest zdrowe". Jestem otwarta na rozmowę. I wierzę, że POWINNA się odbyć, tak, bym mogła zmienić ją w realne postrzeganie rzeczy.

Zazwyczaj ignoruję komentarze do pewnego stopnia, ale dzisiaj ktoś wystawił opinię, która bardzo mnie zainspirowała (rozzłościła?) do napisania tego postu. Komentarz mówił o tym, że nasza obecna waga zachęca młodych ludzi do zaburzeń żywieniowych. To niezmiernie niesprawiedliwy osąd.

Zacznę od tego, że zawsze byłam mała.
Moja mama będąc w naszym wieku musiała konsultować się z dietetykiem, bo była naturalnie szczupła. Była obserwowana przez cały okres ciąży, bo trudno jej organizmowi jest podtrzymać wagę. Jej naturą jest bycie szczupłą i drobną. Ma 152 cm wzrostu.
Więc tak szczerze, nigdy nie dorastałam z przekonaniem, że zdrowie równa się danemu numerowi.
Rozumiem, że większość ludzi przekłada numer na zdrowie/szczęście. Byli nauczeni i przekonywani przez popkulturę oraz magazyny, że wyznacznikiem zdrowia jest cyfra na skali. I gdy już ją osiągniesz, zyskujesz te wszystkie magiczne rzeczy w życiu. Szczęście i zdrowie zalicza się do jednych z nich.
Nie zgadzam się z tym. To RÓWNOWAGA jest tym, co wiąże się ze zdrowiem. Fizyczna, mentalna i emocjonalna równowaga. I gdy już żyjesz takim zbalansowanym życiem, dopiero wtedy następują magiczne rzeczy. ZDROWIE i SZCZĘŚCIE są na szczycie tej listy.

Zdrowie i żywienie są czymś, co bardzo mnie pasjonuje. Zainteresowałam się tym szczególnie w czasie, gdy zmagałam się z poważnymi problemami ze zdrowiem i trawieniem, które były wynikiem trwającej latami, niezbilansowanej diety i ciągłym podróżowaniem. Było to, gdy przekroczyłam 20. Byłam chora cały czas. Chora. A tak się składa, że to przeciwieństwo bycia zdrowym.

Nazywanie mnie niezdrową nie jest mi obce. Byłam tak niesłusznie nazywana przez brukowce i magazyny przez cały okres mojej kariery. Znałam osoby z zaburzeniami odżywiania, a w tym przemyśle ludzie łatwo ulegają presji przymusu wyglądania w dany sposób.
Tacy ludzie mogą rozwinąć chorobę psychiczną, jaką jest anoreksja. Lub popaść w problemy żywieniowe. Czasami też dopada ich depresja, gdy poświęcają swoją esencję życiową i piękno dla numeru na skali i porzucają poczucie własnej wartości. Ci ludzie może i są chudzi, ale cierpią każdego dnia.

Co ciekawe, ludzie wciąż porównują nas do tego, jak wyglądałyśmy w 2005 roku, gdy zadebiutowałyśmy.
Czasy debiutu były zaraz po tym, jak przez ponad rok samotnie mieszkałyśmy w USA, kończąc "The Secret Life of...". To znaczyło, że potrafiłyśmy jeść gumiaki na obiad każdej nocy, popijając to piwem i nie było nikogo, żeby nam tego zabronić. To znaczyło, że odbywałyśmy nocne wycieczki do Taco Bell o 2:00, balowałyśmy i mało spałyśmy. Byłyśmy definicją nadmiernie niezdrowego stylu życia.
A gdy dorastałyśmy, ten tryb był dodatkowo podkręcany przez życie w TRASIE i darmowy alkohol każdego wieczora w miejscach, gdzie grałyśmy koncerty, a także przez jadłodajnie z burgerami, które pochłaniałyśmy. Góry pączków z Crispy Kremes poprawiały nam nastrój, gdy po raz kolejny dopadało nas chore gardło.
[Do tego] bezustanny stres i bójki, bo brak prawdziwej równowagi sprawiał, że mogłyśmy wyżyć się na sobie nawzajem.
Ale gdy spytasz kogoś z zewnątrz, to właśnie wtedy "The Veronicas wyglądały najzdrowiej". Jakiś żart.

Byłam na dnie, nie dałam rady przetrwać tygodnia bez złapania grypy, lub bycia na lekach na infekcję gardła. Mój system immunologiczny przestał działać i nie miał już żadnych rezerw, żeby się leczyć. Było za późno na to, żeby myśleć, że wprowadzenie jarmużu [do diety] mogło coś pomóc.

Poznałam kogoś, kto powiedział mi, żeby zejść na ziemię i przekonał mnie do poważnego zainteresowania się chińską medycyną i leczeniem organizmu "prawdziwym" jedzeniem - jako przeciwieństwo ciągłego szprycowania się lekami, które, jak teraz o tym myślę, wcale nie leczyły.

Przestałam brać pigułki, wprowadziłam do diety świeżą żywność, dużo zdrowych węglowodanów, pozbyłam się gotowego żarcia, napojów gazowanych i fast foodów. Zaczęłam jeść fermentowaną żywność, super foods, probiotyki i suplementy. Zaczęłam uprawiać jogę, pić wodę i ziołową herbatę. Nauczyłam się dawać sobie czas i medytować. Nigdy więcej nie ruszyłam gazowanego picia. I wiecie co nastąpiło? Moje ciało stało się SILNIEJSZE, nie słabsze, mój tyłek zrobił się większy (taaak), a mój brzuch – płaski. Umysł się oczyścił, stres minął, ŻADKO kiedy choruję, nawet kiedy przeprawiam się przez te wszystkie lotniska, gdy mało śpię, czy gdy zmagam się z różnymi strefami czasowymi i klimatycznymi. Mój organizm sam osiągnął równowagę!

Teraz jestem szczęśliwa i zdrowa. Wciąż szczupła, tak. Ale zawsze taka byłam. A za to nie zawsze byłam zdrowa.
I wiecie co jeszcze? Jestem DUMNA z tego, że mam możliwość inspirowania młodych ludzi do nabrania nowego zrozumienia czym są zdrowie i równowaga!
[Dumna z tego, że] mogę nauczyć ich podejmowania wspaniałych decyzji. Jedzenia tego, co napędza ich ciała, nie tego, co wpycha nam telewizja, żeby nam dogodzić. Kochania siebie, traktowania ciał jak świątynie, nie pozwalania, aby społeczeństwo, popkultura (lub ty) dyktowały im, co jest dla nich dobre.
Każde ciało jest inne. Nigdy nie będę Kim Kardashian. I nigdy nie będę wysoką supermodelką. Niektórzy ludzie nigdy nie będą mieli mojej figury. Ale nie jesteśmy po to, by porównywać naszej życiowej siły do tego, jak wglądają inni. Nasza siła zależy od NASZYCH wyborów. A ja wybieram szczęście, zdrowie, równowagę i uczciwość.
Życzę tego wam wszystkim.

J
Urodziny bliźniaczek / Świąteczne nagrania od Sony
25 Grudnia 2014 23:29
Napisała: Basia, Tagi: prywatne, inne

Komentarze (0)
Dzisiaj swoje urodziny obchodzą Jessica i Lisa! Bliźniaczki Origliasso świętują 30 urodziny i mimo, że w Australii od kilku godzin jest już 26 grudnia, życzymy im wszystkiego najlepszego! :)


Siostry pojawiły się krókich nagraniach od wytwórni Sony o świątecznej tematyce. Na jednym możemy dowiedzieć się jak bliźniaczki spędzają Święta, a na innym przekonać się jak dobrze bliźniaczki znają teksty świątecznych piosenek.<< Poprzednia 2 z 10 Następna >>