Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Newsy Biografia Info Dyskografia Teksty Video Galeria Forum Download

The Veronicas na Rally for Marriage Equality
Data: 10 Sierpnia 2015 11:24
Napisała: Olina, Tagi: inne

Komentarze (0)
W zeszłą sobotę Jess i Lisa pojawiły się na marszu na rzecz otrzymania przez osoby tej samej płci praw do zawarcia małżeństwa. Bliźniaczki przygotowały krótką mowę, którą możecie obejrzeć poniżej. Siostry Origliasso tą samą treść przekazały również w liście otwartym, skierowanym do premiera Australii, Tony'ego Abbotta.

Tłumaczenie fragmentu przemówienia:

Nasza generacja stoi na rozdrożu i, chociaż trudno mi to mówić, Australia wciąż niestety stoi za resztą.
Prawo pozwalające na złączenie się dwóch dusz jakiegokolwiek odcienia czy kontrastu, nigdy nie powinno być zakazywane przez jakąś banalną i archaiczną ustawę.
Teraz jest dla nas czas aby podnieść głos; aby kopać i wołać o prawa człowieka. Czas aby móc być sobą. Mówiąc prościej, dziś stoimy ramię w ramię z tymi, których kochamy, zjednoczeni w celu przesłania wiadomości dla tego wspaniałego narodu, że jesteśmy tu by uczynić z niego lepszy kraj.
Jesteśmy tu dla miłości, czystej i prostej. To, kogo kochasz, nie jest interesem rządu.

Wróciłyśmy właśnie ze Stanów Zjednoczonych, gdzie małżeństwo osób tej samej płci zostało zalegalizowane we wszystkich 52 stanach.
Ustalenia rządu mają ogromną moc i wpływ, dlatego tu dziś stoimy - Premierze Tony Abbott, to już nie jest pytanie o samą rzecz równouprawnienia małżeńskiego - to pytanie o to, kiedy te równouprawnienia otrzymamy. A jest to teraz rzeczą nieuchronną.


Autor:
E-mail:
Emotionki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Zapomnij